Reference

zkušenosti mých skvělých klientů

Památka na celý život

Nikolko, Tobě patří mega velké DÍKY. Bylo to úžasný a nezapomenutelný. Jsi nejlepší. Díky tobě neskutečný zážitek a památka na celý život. Všude doporučuji.

Verča & Boris

Klobouk dolů Nikče před organizací, dlouho jsem nebyl na svatbě, kde by to koordinátorka měla tak pod palcem.

Sebastián — fotograf

Nejlepší koordinátorka pod sluncem

My už máme svůj svatební den za sebou. Ještě jsem to úplně nevstřebala, ale co vím, že mohu Nikol doporučit. Nic z toho, co se tam odehrálo, by nebylo bez nejlepší koordinátorky pod sluncem Nikol Hruškové! Věřte, že se investice do organizace vyplatí. Bez ní bych se dřív oběsila, než vdala!

Martina & Lubomír

Bez Nikol by se svatba neobešla

Ještě jednou Nikol moc děkujeme, bylo to super. Bez ní by se svatba neobešla. Vše se velmi povedlo, speciálně jsme byli rádi za organizaci programu pro děti. Všichni se bavili a s partnerem jsme vděční za pomoc. Velké DÍKY!

Kateřina & Tomáš

Velký potlesk Nikol Hruškové za organizaci svatby s tak náročnou logistikou. Bezkonkurenční organizace a neustálý úsměv na rtech. Skvěle jsme se bavili a nemohli jsme si vybrat lépe!

Svatební agentura Nikol Hrušková

Kateřina & Tomáš

Naše statková svatba

Dominika & Jan

Hanka & Michal

Terez & Tomáš

Svatba v Resortu Černovice

BYLA TU PRO MĚ NONSTOP

Svatba zámek Křinec

Už při první schůzce jsem věděla, že to bude Nikča, kdo nám pomůže s naším svatebním dnem. Její nasazení bylo neskutečné. Byla mi oporou 6 měsíců a dá se říct že opravdu NONSTOP.  Jednou jsem ji dokonce psala po půl noci a ona mi s přehledem odepsala do 5 minut. NESKUTEČNÉ 😀 Svatební den jsme si nemohli užít více. O vše bylo postaráno. Pokud si chcete užít svůj svatební den, tak jako my a to opravdu v klidu, tak Nikolka  je jasná volba.

Naplánujeme spolu i vaši svatbu?

Svatební koordinátorka Praha Nikol Hrušková
Svatba v zámeckém parku