Moje největší odměna

zkušenosti mých skvělých klientů

Verča & Boris

Památka na celý život

Nikol, velmi děkujeme za skvělou organizaci a koordinaci. Jsme naprosto nadšení. 

Svatební focení

Velký potlesk Nikol Hruškové za organizaci svatby s tak náročnou logistikou. Bezkonkurenční organizace a neustálý úsměv na rtech. Skvěle jsme se bavili a nemohli jsme si vybrat lépe!

Bez Nikol by se svatba neobešla

Svatební agentura Nikol Hrušková

Adéla & Filip

Ještě jednou Nikol moc děkujeme, bylo to super. Bez ní by se svatba neobešla. Vše se velmi povedlo, speciálně jsme byli rádi za organizaci programu pro děti. Všichni se bavili a s partnerem jsme vděční za pomoc. Velké DÍKY!

Svatební agentura Nikol Hrušková
Svatební agentura Nikol Hrušková

Když mě tehdejší přítel požádal o ruku,byla jsem nejšťastnější na světě a několik týdnů jsem se jen radovala a chlubila se prstýnkem 😀 jenže pak se lidi začali ptát…kdy to bude,kde to bude,jak to bude.…a spadl mi úsměv z tváře,popravdě jediné co,tak jsem si prohlížela asi sta tisíce modelů šatů.Došlo mi najednou že je třeba spousta věcí zařídit.Vubec jsem nevěděla kde začít.Poprosila jsem kamarádku zda mi s tím pomůže.Bohužel jsme byly obě hodně pracovně vytížené takže se nic moc nezařídilo.Místo toho abych se na náš svatební den těšila, spíš jsem se bála.A najednou…narazila jsem na Nikolku,nabídla mi své služby svatební koordinátorky.Pracovat začala prakticky okamžitě, poslala návrhy dekorací,harmonogram prostě vše co byla potřeba.Koukala jsem jako blazen co vše je třeba zařídit a díky ní,téměř jediná věc co jsem měla zařídit byly šaty,pozvánky a prstýnky .. zbytek jako mávnutím kouzelné hůlky zařídila Nikolka.Svatba byla dokonalá a každý si to užil na sto procent.Nejvíc samozřejmě já a manžel protože ten den jsme se nemuseli vubec o nic starat.Díky Nikolce byla tento den nezapomenutelný a pro nás jeden z nejhezčích.Strašně moc si toho vážíme a děkujeme ❤️❤️❤️❤️určitě doporučujeme,je neskutečná ❤️

Lenička & Dan

Už při první schůzce jsem věděla, že to bude Nikča, kdo nám pomůže s naším svatebním dnem. Její nasazení bylo neskutečné. Byla mi oporou 6 měsíců a dá se říct že opravdu NONSTOP.  Jednou jsem ji dokonce psala po půl noci a ona mi s přehledem odepsala do 5 minut. NESKUTEČNÉ 😀 Svatební den jsme si nemohli užít více. O vše bylo postaráno. Pokud si chcete užít svůj svatební den, tak jako my a to opravdu v klidu, tak Nikolka  je jasná volba.

Xenie & Matyáš

Super koordinátorka /organizátorka — Nikol. Moc děkujeme za všechno. Náš den nemohl dopadnout lépe. Nikol je morální podpora a i manžel říkal, že je štěstí, že jsme ji tam měli. Moc děkujeme. 

Nikol byla naše svatební koordinátorka. Našli jsme ji náhodou přes reklamu na Instagramu, kdy jsme byli zasnoubení asi týden a zpětně vím, že jsme tou dobou neměli ani vzdálenou představu toho, co bude svatba obnášet. Stejnou dobou jsme komunikovali ještě s dalšími koordinátory a jsem strašně rád, že jsme se nerozhodli pro ně.

Nebudu sem psát, že se Nikol vždy dostavila na všechny online i offline schůzky včas a že vždy zvedla telefon, protože to je u člověka, co má Nikol mindset, naprostá samozřejmost. S manželkou jsme se shodli, že nebýt Nikol, tak kdo ví, jak by to s naší celou svatbou a samotným manželstvím vůbec dopadlo.

Nikol byla naprosto nejdůležitější organizační článek, a stálo na ní vše, od vymyšlení a realizace dekorace celých prostor, přes komunikaci a koordinaci všech dodavatelů, až po roztahování elektriky po pozemku. A i když toho chvilkama musela mít už dost, nikdy to nedala na svém přístupu znát a stále nás odprošťovala od všeho, co mohla vyřešit za nás.

Jako každá služba, tak i služba Nikol má svojí cenu. Ale ta cena je naprosto zanedbatelná ve srovnání s tím, kolik času, stresu a chyb vám ušetří. Nikol musíme doporučit všemi deseti, dát ji 5 hvězdiček, ohodnotit 10/10 a dát jedničku s hvězdičkou. Nikol, od srdce ti děkujeme, vzhledem k povaze tvých služeb doufáme, že je už nikdy nebudeme potřebovat, ale s radostí a čistým svědomím je doporučíme všem, koho bude podobná situace čekat.

Prosím, dál dělej vše úplně stejně, jako děláš dosud, a přejeme ti mnoho zdaru.

Nejlepší organizátorka svateb pod sluncem

My už máme svůj svatební den za sebou. Ještě jsem to úplně nevstřebala, ale co vím, že mohu Nikol doporučit. Nic z toho, co se tam odehrálo, by nebylo bez nejlepší koordinátorky pod sluncem Nikol Hruškové! Věřte, že se investice do organizace vyplatí. Bez ní bych se dřív oběsila, než vdala!

Martina & Lubomír

Když nám začali svatební přípravy a veškeré zařizování, přišla jsem si v tom dost ztracená a myslela jsem si, že “vyhazovat” peníze za svatební koordinátorku je naprostá blbost. No jo, ale to jsem ještě neznala Niky a její Love weddings. Od první schůzky jsem věděla, že je moje krevní skupina a že mi skvěle poradí a pomůže. Půl roku jsem jí ve dne a hlavně i v noci bombardovala zprávami, jestli je tahle zelená fakt ta zelená co potřebujeme nebo co říká na tohle … Jsem velká puntičkářka a myslím si, že si věci nejlépe udělám sama a to, že jsem ve svatební den musela být někde schovaná a nemohla jsem si vše sama zkontrolovat, byl to velký výstup z komfortní zóny a Nikča mě zastoupila, jak kdyby byla moje dvojče!
Opravdu všem nastávajícím doporučuji kousek z rozpočtu uvolnit pro tyto služby, protože je to nenahraditelné a ubyde spooustu stresu. Ještě jednou velké díky, Niky! ❤️

Adriana & Michal

Ještě jednou Nikol moc děkujeme, bylo to super. Bez ní by se svatba neobešla. Vše se velmi povedlo, speciálně jsme byli rádi za organizaci programu pro děti. Všichni se bavili a s partnerem jsme vděční za pomoc. Velké DÍKY!

Svatební focení
Pořádání svatby agentura Love Weddings

Florence & Petr

Nikola and Bety were amazing! They were our coordinators on our big day 👰👨‍💼 Even if we organised our wedding by ourselves we decided us for them to be part of our big day because we didn’t wanted to manage nothing on that day. They were absolute great in their field! It was perfection in all the details ❤️ We had over 50 guets from Switzerland, France, Spain and Czech Republic. The could also communicate with them very good in English. They gave their energy and love. They were every time here for us (during the preparations and on our day) and responded everytime quickly on all questions/demands and did everything that our big day was perfect and we never had to be worry about nothing. A big THANK from our heart!! ❤️ We wish you just the best for the future ❤️
Pořádání svatby agentura Love Weddings

BYLA TU PRO MĚ NONSTOP

Hanka & Michal

Naplánujeme spolu i vaši svatbu?

Těším se na váš příběh 💍☺️

Vaše Nikol 

Svatební koordinátorka Praha Nikol Hrušková