Nikol Hrušková, svatební agentura Love Weddings

Jsem Nikol Hrušková

Zakladatelka svatební agentury Love Weddings

Jmenuji se Nikol Hrušková a jsem milovnice elegance a květin. Vystudovala jsem uměleckou grafickou školu se zaměřením na design. Absolvovala jsem několik českých kurzů se zaměřením na event manažer/svatební koordinátor a dva další od zahraničních úspěšných svatebních agentek.

V roce 2022 jsem organizovala svatbu s rozpočtem nad 4 miliony korun a 45 dodavateli. Tato svatba mě vyškolila více než všechny kurzy dohromady. Naučila jsem se, že na svatbě není místo na kompromisy ani experimenty.

Jelikož jsem do svateb a eventů úplný blázen, neustále se vzdělávám a sleduji zahraniční trendy. Proto i zde v ČR organizuji nadčasové moderní svatby. Miluji zámky, zahrady, paláce a všechna romantická místa.

Mým cílem je zorganizovat pro vás jedinečnou událost, která bude zážitkem na celý život. Jak pro vás, tak pro vaše svatebčany. Svatby organizuji vždy se zkušeným týmem.

Mou největší inspirací je moje maminka, která je svatební organizátorkou již několik let. Díky ní jsem měla tu čest se už od mala učit od té nejlepší.

Můj tým

Nikdy na vaši svatbu nejsem sama, mám skvělý tým profesionálů a opravdových srdcařů. Rodina Love Weddings se rozrůstá a já nemohu být pyšnější.

Mám v týmu skvělé parťáky a jednou z nich je přední svatební koordinátorka Anet Pucia.

S Anetkou se známe už šest let. Čtyři roky jsme spolu pracovaly v pracovní agentuře a nyní je to moje parťačka ve svatební agentuře.

Anet se na svatbě stará o svatebčany, když já řeším organizaci s dodavateli. Anet miluje a dekoruje dětské koutky a další chill zóny. Je mou pravou rukou. Bez ní bych mé svatební začátky nezvládla. Je skvělé mít někoho, na koho se můžete spolehnout.

Jsem vděčná, že mám v životě takové ženy, jako je ONA.

Pojďme začít
spolu

Nemusíte na to být sami. Pojďte se se mnou poradit a v přesvatebním shonu najít klid a jistotu.